•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 155
   کد: 176014
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲

   یادداشت مدیرعامل

   لطفاً در حاشیه معابر پارک نکنید
   یادداشت مدیرعامل

    از آغاز به کار دوره پنجم شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری جدید شهر مشهد اصلاح وضعیت مدیریت پارک حاشیه‌ای یا همان طرح الیت یکی از دغدغه‌های اصلی بوده است. بر اساس همین ضرورت بود که پس از حدود ده ماه مطالعه و برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات تخصصی و کارشناسی با اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و مدیران شهری، اینجانب به عنوان خدمتگذار زائران و مجاوران بارگاه مقدس حضرت رضا علیه السلام در شرکت ترافیک هوشمند الیت قبول مسئولیت کردم و طی چند ماه گذشته با همراهی همکارانم تلاش کرده‌ایم با اصلاح فرایندها، بهره‌مندی از فناوری روز و  بهبود ارتباط همکاران پارکبان با شهروندان در راستای تحقق هوشمندسازی، شفافیت و مشارکت شهروندی گام برداریم.

   حذف تبادل مالی نقدی  پارکبان و شهروندان، فعالسازی ارسال پیامک رایگان کسر شارژ برای تمامی خودروهای با مانده مثبت، بهبود فرآیندهای بهره‌برداری از پارکینگ‌ها، بازبینی مجدد معابر شهری با نگاه حل مشکلات ترافیکی و غیر فعالسازی برخی معابر، تغییر شیفت‌های کاری و چیدمان بهینه پارکبانان در معابر، بهبود تعامل کارکنان با شهروندان، در دسترس عموم قراردادن اطلاعات آماری بهره‌برداری از پارکینگ‌های حاشیه معابر و غیرحاشیه‌ای از مهمترین اقدامات در زمینه تحقق اهداف دوره مدیریت جدید بوده است.

   همشهریان عزیز، نگاه شهرداری مشهد به طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ای الیت نگاه درآمدی نیست و هدف اصلاح رفتار ترافیکی شهروندان می‌باشد؛ گواه این مطلب کاهش تمایل شهروندان به پارک بیش از ۳۰ دقیقه خودرو در حاشیه معابر از حدود ۷۵ به ۲۴ درصد طی ۹ سال اجرای این طرح است. در همین‌ زمینه شورای اسلامی شهر با تصویب بازگشت تعرفه‌های پارک حاشیه‌ای به تعرفه‌های سال ۹۲ استمرار این اصلاح رفتار ترافیکی را مد نظر قرار داده است.

   از شما همشهریان عزیز دعوت می‌کنم به منظور مدیریت هزینه‌های خدمات شهری خود و نیز کمک به کاهش ترافیک شهری تا حد امکان از انجام سفر با خودروهای شخصی اجتناب و از ناوگان حمل و نقل عمومی و یا دوچرخه‌های شخصی و عمومی استفاده کنید؛ در غیر این صورت حتی‌الامکان در حاشیه معابر پارک نکنید و برای پارک خودرو از خدمات پارکینگ‌های غیر حاشیه‌ الیت استفاده کنید و چنانچه ناگزیر از پارک در معابر هستید با استفاده از خدمات رایگان زیر ۳۰ دقیقه در حاشیه معابر به توزیع عادلانه فضای پارک در معابر شهری کمک کنید.

   من و همکارانم در مجموعه شرکت الیت در حال تدوین سازوکاری هستیم تا شهروندانی که با توقف‌های کوتاه مدت در حاشیه معابر به تسهیل ترافیک شهری و توزیع عادلانه پارک حاشیه‌ای با رویکرد جدید شرکت الیت همراهی کنند، بتوانند از خدمات متنوعی در حوزه مدیریت شهری بهره‌مند شوند.

   اطمینان می‌دهم با همراهی همه شهروندان در مدیریت زمان پارک خودرو در حاشیه معابر، می‌توانیم شهری با ترافیک روان داشته باشیم. در تحقق این هدف به همکاری شفاف و هوشمند الیت و شهروندان امید دارم. 

   محمد مهدی اسدی ، مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت

   تعداد بازدید: 155
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • تلفن :05132283218-20
  فاکس :05132283211
  رایانامه :elite@mashhad.ir
  آدرس :مشهد - خیابان شهید اندرزگو- پارکینگ طبقاتی خسروی-طبقه ششم - امور مشترکین
  پیامک :3000003000
 •     بازدید کنندگان امروز : 213    بازدید کنندگان دیروز: 2879    کل بازدید ها : 671,035
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شرکت ترافیک هوشمند الیت انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد