•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 93
   کد: 165077
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
   امضا تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت ترافیک هوشمند "الیت" و سازمان انتقال خون خراسان رضوی

   استفاده اهداکنندگان خون از پارکینگ‌های طبقاتی اطراف پایگاه‌های انتقال خون رایگان شد.

   حوزه حمل و نقل شهرداری مشهد در راستای تکریم این افراد آماده هرگونه همکاری با سازمان انتقال خون استان است و زیر پای اهداکنندگان خون فرش قرمز پهن می‌کند.
    امضا تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت ترافیک هوشمند "الیت" و سازمان انتقال خون خراسان رضوی

   با امضا تفاهم‌نامه‌ای میان شرکت ترافیک هوشمند "الیت" و سازمان انتقال خون خراسان رضوی، استفاده اهدا کنندگان خون از پارکینگ‌های طبقاتی اطراف پایگاه‌های انتقال خون رایگان شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد مهدی اسدی، مدیرعامل سازمان شرکت پارک هوشمند الیت، در نشست امضا تفاهم‌نامه استفاده رایگان اهدا کنندگان خون از پارکینگ‌های طبقاتی شرکت الیت اطراف پایگاه‌های انتقال خون گفت: استفاده رایگان شهروندان در زمان مراجعه به پایگاه‌های انتقال خون، از پارکینگ‌های طبقاتی ایده اعضای شورای شهر مشهد در راستای تکریم از این افراد بود که با امضا تفاهم‌نامه با سازمان انتقال خون خراسان رضوی اجرایی می‌شود.
   وی با بیان اینکه اهداکنندگان خون در واقع قهرمانان اجتماعی هستند که با خون خود زندگی بیماران نیازمند به خون را نجات می‌دهند، اظهار کرد: حوزه حمل و نقل شهرداری مشهد در راستای تکریم این افراد آماده هرگونه همکاری با سازمان انتقال خون استان است و زیر پای اهداکنندگان خون فرش قرمز پهن می‌کند.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت اضافه کرد: براساس تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان انتقال خون به امضا رسید شهروندانی که قصد اهدا خون را دارند می‌توانند از پارکینگ‌های طبقاتی اطراف پایگاه‌های انتقال خون مانند پارکینگ طبقاتی بیمارستان امام رضا (ع) واقع در خیابان ابن سینا به صورت رایگان استفاده کنند.
   اسدی با اشاره به اینکه شرکت پارک هوشمند الیت آماده همکاری در راستای فرهنگسازی اهدای خون در شهر است، ادامه داد: درج شعارهای تبلیغاتی در خصوص اهدا خون در قبوض الیت، سایت‌ها و نصب بنرهای تبلیغاتی در پارکینگ‌ها از جمله زمینه‌هایی است که می‌توانیم در گسترش فرهنگسازی اهدا خون با سازمان انتقال خون همکاری کنیم.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت افزود: همچنین با توجه به اینکه پاکبانان در بسیاری از تصادفات شهری اولین افرادی هستند که در صحنه حضور دارند مذاکراتی را برای برگزاری دوره‌های آموزشی کمک های اولیه با هلال احمر خراسان رضوی داشته ایم که در زمینه انتقال خون نیز می‌توان این دوره‌های آموزشی را برگزار کرد.
    

   تعداد بازدید: 93
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • تلفن :05132283218-20
  فاکس :05132283211
  رایانامه :elite@mashhad.ir
  آدرس :مشهد، خیابان شهید اندرزگو، پارکینگ طبقاتی خسروی، طبقه ششم
  پیامک :3000003000
 •     بازدید کنندگان امروز : 1803    بازدید کنندگان دیروز: 908    کل بازدید ها : 165,025
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شرکت ترافیک هوشمند الیت انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد