•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 183
   کد: 195522
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت اعلام کرد؛

   تبدیل پارکینگ مکانیزه ابتدای آزادشهر به المان شهری

   مدیر عامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: پارکینگ مکانیزه الیت واقع در ابتدای بولوار آزادشهرکه اکنون به معضلی برای شهر بدل شده است، تبدیل به المان شهری خواهد شد.
   بازدید شهردار و مهندس اسدی

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدمهدی اسدی امروز در بازدید شهردار مشهد از اقدامات شرکت ترافیک هوشمند الیت افزود: یکی از معضلات در حوزه پارکینگ های طبقاتی مربوط به پارکینگ های مکانیزه بود که طرح اورهال کردن و تعمیرات اساسی آنها در دستور کار قرار گرفت.
   وی اضافه کرد: درحال حاضربه روز کردن و تعمیرات اساسی پارکینگ مکانیزه واقع در باغ ملی در حال انجام است و به دنبال آن هستیم تا پارکینگ مکانیزه ابتدای آزاد شهر مقابل بوستان ملت را پس از تعمیرات اساسی تبدیل به یک المان شهری زیبا کنیم که این موضوع می تواند این معضل را به فرصت تبدیل کند.
   وی با بیان این که در حوزه هوشمند سازی نیز اقدامات خوبی انجام شده است، اظهارکرد: در حال حاضر امکان خود اظهاری و پرداخت هزینه استفاده از پارک های حاشیه ای و غیر حاشیه ای به صورت الکترونیک مهیا شده است که رضایت شهروندان را در پی داشته است.
   اسدی ادامه داد: در حال حاضر پارکینگ امام رضا(ع) هوشمند سازی شده و پارکینگ های مجد، پرستار و پایانه در حال احداث آزادی نیز هوشمند خواهند شد.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: در اقدامی بومی در راستای هوشمند سازی پارکینگ ها دستگاه نظارت تصویری و پارک هوشمند از سوی کارشناسان شرکت الیت طراحی و به مرحله تولید رسیده است.

   تعداد بازدید: 183
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • تلفن :05132283218-20
  فاکس :05132283211
  رایانامه :elite@mashhad.ir
  آدرس :مشهد - خیابان شهید اندرزگو- پارکینگ طبقاتی خسروی-طبقه ششم - امور مشترکین
  پیامک :3000003000
 •     بازدید کنندگان امروز : 211    بازدید کنندگان دیروز: 2879    کل بازدید ها : 671,033
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شرکت ترافیک هوشمند الیت انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد